Kto uważa, że warto korzystać z sex telefonu?


Stosunek wolno wykonywać na mnóstwo różnych styli i nie mam na myśli tu wyłącznie o korzystanie z przeróżnych pozycji dostępnych w filmach erotycznych. Warto go dodatkowo trenować poprzez telefon, jeśli ledwie zgłębi się zasady wspomnianej zabawy.

Główną maksymą będzie wybranie pustego momentu na zrealizowanie pogawędki. Nie należałoby bowiem telefonować wówczas, jeśli ma się w swojej główce mnóstwo rzeczy, jakie nie zezwalają się rozluźnić. Warto także upewnić się, czy współlokator nie będzie w takim momencie przeszkadzać, więc telefonować jedynie wówczas, kiedy posiada się wolną chatę. Jeśli w czasie pogawędki młodzieniec nieoczekiwanie zauważy domowego najemcę pukającego do drzwi to na bank nie będzie umieć utrzymać własnego silnego pobudzenia.

Pora na telefoniczne igraszki

Dzierżąc już odlotowe i kameralne pomieszczenie, można wkroczyć do igraszki. Dzwoniąc, należy całkowicie się poluzować i pomyśleć o tematach tabu. Seks telefon pozwala na świntuszenie i nie akceptuje książkowych frazesów i nad wyraz pokornych zwrotów.

Powinien być dosadny, stąd tak powinno się prowadzić pogawędkę. Aby była ona ustawicznie ładniejsza, wolno wkomponować się w dowolną kreację. Pomaleńku czuć się przy tym jak w intensywnym filmie pornograficznym i zagrać np. położną, mundurowego albo ponętną zakonnicę. Należałoby opowiadać o czymkolwiek tym, co pragnęłoby się robić z drugą osobą. Dla jednostek nadzwyczaj zuchwałych pierwszorzędną alternatywą potrafi być uprawianie seks telefonu w asyście małżonki. Refleksja o ostatnim, iż bliska kobieta nasłuchuje tychże pikantnych historyjek bywa zniewalająca i dostarcza błogi kopniak ekscytacji.

Ewidentnie musisz tak pilotować sex telefon (użyj sex telefonu wartego uwagi), by to on powodował szczęśliwość. Mężczyźni są odmienni i odmienne są ich upodobania intymne oraz gusta. Jakikolwiek rychło też pozna, co działa na niego najmocniej i prawidłowo. Wówczas zaraz z prostotą ruszy wykonywać pogawędki telefoniczne ciężkie od intymnych docinków. zmysłowych słów i dewiacji.

Informacje

Dodany: 2017-11-07
Kategoria: Pop kultura

Tagi dla artykułu

erotyka, fantazje seksualne, seks telefon

Komentarze: 4


 • noavatar.png
  Mimi
  Dodany: 2017-11-18

  az dobrze poczytać

 • noavatar.png
  Tarsha
  Dodany: 2017-11-24

  Wprost ciekawe

 • noavatar.png
  Ingrid
  Dodany: 2017-11-25

  pozdro dla pomysłodawcy, fajnie spisujesz:)

 • noavatar.png
  Loralee
  Dodany: 2017-11-25

  odszyfrowywałby z podpartym wdechem

Copyright © 2017 Jak skutecznie odprężyć się po ciężkim dniu?